Naudojimo instrukcijos Flekosteel

„Flekosteel“ gelio instrukcijos

Pacientai, daugelį metų kenčiantys nuo sąnarių skausmo, išbandė kelias dešimtis vaistų ir jiems nepavyko pasiekti pagerėjimo. Tai patvirtina daugybė apžvalgų forumuose, kur žmonės skundžiasi kitu narkotiku.

„Flekosteel“ kremas skirtas ne tik pašalinti skausmingus pojūčius ir diskomfortą, bet ir kovoti su problemos priežastimi. Naudojimo indikacijas ypač rekomenduojama vartoti pacientams, kenčiantiems nuo kaulų ir raumenų sistemos ligų, sportininkams ir pagyvenusiems žmonėms.

Kaip naudoti įrankį

Kaip naudoti Flekosteel, produkto naudojimas

Norėdami pasiekti teigiamą rezultatą, turite atidžiai perskaityti naudojimo instrukcijas, kurios yra pakartotos oficialioje gamintojo svetainėje. Vadove bus išsamiai paaiškinta, kaip vartoti vaistą. Kremo tepimo etapai:

  1. Pirmiausia kruopščiai nuplaukite pažeistą vietą šiltu vandeniu.
  2. Tada reikia sausai nuvalyti odą.
  3. Po to švelniai įmasažuokite odą nedideliu kiekiu kremo, kol konsistencija visiškai įsigers į epitelį.
  4. Masažą reikia tęsti 5 minutes.

Gelį nuo sąnarių ir nugaros skausmų galima nuplauti tik po valandos nuo tepimo momento. Procedūrą rekomenduojama kartoti 2–3 kartus per dieną, atsižvelgiant į simptomus. Be to, gelis gali būti naudojamas vieną kartą, kai reikia pasiruošti varžyboms, treniruoti ar atpalaiduoti raumenis po jų.

Lengva naudoti gelį nuo sąnarių ir nugaros skausmų yra dėl jo patogios pakuotės. Kremas gaminamas mėgintuvėliuose iki 50 ml. Vaisto vartojimas yra ekonomiškas, o lėšų pakanka mėnesiui kasdienio vartojimo - terapijos kursui. Įsiskverbia į vidų „Flekosteel“ komponentai:

  • šilti audiniai;
  • atpalaiduokite užsikimšusius raumenis;
  • pašalinti skausmą;
  • malšina patinimą.

Gelis gali būti tepamas bet kurioje kūno vietoje. Natūrali kompozicija nesukelia šalutinio poveikio, ji tinkama naudoti namuose. „Flekosteel“ yra vaistas tiems, kurie siekia atkurti sąnarių judrumą. Vaistas neturi kontraindikacijų.

„Flekosteel“ gelį Lietuvoje galite įsigyti gamintojo svetainėje. Mes siūlome prieinamas kainas ir garantuojame prekių kokybę.