Atsiliepimai apie Flekosteel

 • Liepa
  Prieš porą mėnesių man buvo diagnozuotas reumatoidinis artritas. Kad sąnariai visiškai neskaudėtų, nusprendžiau ieškoti priemonės, kuri padėtų susidoroti su problema. Sprendimas buvo „Flekosteel“ gelis. Norėčiau pažymėti, kad gelis tikrai duoda rezultatą. Tepalas turi kumuliacinį poveikį, todėl po gydymo kurso skausmas negrįžta.
  Flekosteel
 • Gabrielius
  Esu sportininkas, o sąnarių skausmai yra dažnas reiškinys mano karjeroje. Flekosteel gelis padeda atpalaiduoti raumenis po treniruotės ar varžybų, taip pat pagreitina audinių regeneraciją. Kremą naudoju netaisyklingai, tačiau net ir naudojant šią priemonę produktas duoda rezultatų.
  Flekosteel
 • Dovydas
  Būdamas 50 metų, sąnariai jau jaučiasi, o mano keliai vakare ar staigiai pakitus temperatūrai pradėjo apsisukti. Išganymą radau „Flekosteel“ tepale, kurį man patarė gydytojas. Vaisto veikimo spektras kelia pasitikėjimą, o rezultatas nepalieka abejonių dėl vaisto veiksmingumo.
  Flekosteel
 • Matas
  „Flekosteel“ yra puikus tepalas nuo skaudančių sąnarių. Jei jums sunku judėti, ilgi pasivaikščiojimai sukelia sąnarių skausmą ir patinimą, labai rekomenduoju naudoti tepalą. „Flekosteel“ gelis man padėjo, ir jau mėnesį po gydymo kurso galėjau grįžti į aktyvų gyvenimą.
  Flekosteel
 • Kajus
  Dažnai einu į sporto salę ir mėgstu bėgioti. Žinoma, tokia aistra sportui neapsieina be traumų. „Flekosteel“ man padeda susidoroti su sąnarių skausmais kritimo metu. Gelį radau netyčia, sužinojau apie jį kuriame nors forume. Išbandžiau, man patiko rezultatas. Nustebau, kad kremui sąnariams yra išskirtinai natūralūs ingredientai.
  Flekosteel
Vartotojo reitingas Flekosteel
4.5
21